Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Site Satılıktır Takas Yapılır İLETİŞİM: devrim4_muzo@hotmail.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aşk kapıyı çalınca

YazarMesaj
wuzock42
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Erkek
BURÇ : ece
Lakap : cumhurbaşkanı
Ruh Haliniz : aşk kapıyı çalınca Artiz10

Kişi sayfası
Başarıları:
aşk kapıyı çalınca Left_bar_bleue1000/1000aşk kapıyı çalınca Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
aşk kapıyı çalınca Left_bar_bleue1000/1000aşk kapıyı çalınca Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Seviye:

aşk kapıyı çalınca Empty
MesajKonu: aşk kapıyı çalınca   aşk kapıyı çalınca Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 2:03 pm

aşk kapıyı çalınca Cinselbilgiler
Aşk Kapıyı Çalınca
Sevgi Aşk Hikayeleri

Hep özlediğim, beklediğim aşkın böyle aniden kapımı çalıvereceğini, izin almadan yüreğimde bir köşeye yerleşeceğini hiç düşünmememiştim. Göz göze geldiğimiz anda. Başımdan aşağıya buzlu su dökülmüş gibi hissettim.
Bakışları içimi titretti, bilmediğim, tanımadığım bir dünyanın kapıları açılıverdi önümde... Kimde, neydi, hangi sınıfta öğrenciydi, daha önce onu görmemiştim. Bütün gün bu sorularla boğuştum. İlk şoku atlatıp kendime geldiğimde okulda onu aramaya başladım. Gerçeği öğrenmem hiç zor olmadı tabii ki! Suratıma tokat gibi çarpan gerçeği...
aşk kapıyı çalınca Cinselbilgiler
https://www1.forumburkina.com

aşk kapıyı çalınca
1 sayfadaki 1 sayfası